Atgriešana & Atmaksa

Pirms kaut ko sūtīt atpakaļ, lūdzu, aizpildiet atgriešanas veidlapu. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par preču atgriešanu, ja rodas kādas problēmas ar atgriešanas formu.

14 DIENU NAUDAS ATMAKSAS GARANTIJA

Mēs piedāvājam 14 dienu naudas atgriešanas garantiju neizmantotām vai nevēlamām mantām. Jums ir 14 dienas, lai pārbaudītu savas preces un nodotu tās mums atpakaļ. Ja esat pieprasījuši naudas atmaksu, tie ir jāatgriež tikpat labā stāvoklī, kā jauns. Bongiem, Komplektiem un Pīpēm tiek piemērota mūsu 14 dienu naudas atmaksas garantija, ja tie netika lietoti un ir orģināls iesaiņojums, tiklīdz tie ir izmantoti, 14 dienu naudas atmaksas garantija tiek anulēta.

Tiklīdz būsim saņēmuši jūsu atgrieztās preces, mēs pārbaudīsim, vai nav defektu, un ja nav, tad izsniegsim jaunu vai veiksim naudas atmaksu.

Visiem pirkumiem kas satur CBD, tīrīšanas pulverus, ja tie tiek atvērti, 14 dienu naudas garantijas tiek anulēta.

Ja atrodat kļūdainas vai trūkstošas preces (-i) vai kādus bojājumus, un vēlaties tos samainīt vai atgriezt. Lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, un mūsu atgriešanas nodaļa izlems, kādas darbības jāveic, un sniegs norādījumus par to, kā atgriezt preci (-es) mums. Ja preces tiek nosūtītas atpakaļ, neievērojot šo procedūru, iespējams, mēs nevarēsim jums atmaksāt pilnu naudas summu.

Visas preces ir jānosūta atpakaļ labi iesaiņotas, jo mēs nevaram būt atbildīgi par atpakaļ nosūtītām precēm, kuras pazūd vai tiek sabojātas. Lūdzu, atcerieties, ka jāsaglabā kvīts vai pasta sūtījuma apliecinājums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie noteikumi neietekmē jūsu likumā noteiktās tiesības.

Opencart Back to top button